با ایزی اپلای در تماس باشید: 7201 2206-021

آیا نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص فرآیند کلی پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور دارید؟ آیا نیازمند راهنمایی در خصوص خدمات مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) هستید؟

مشاوره تخصصی در زمینه های مختلف و گستردگی خدمات وجه تمایز مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) می باشد. هم اکنون آماده پاسخگوئی به سوالات شما هستیم.

جهت رفاه حال شما و در راستای کمک به دانشجویان در فرآیند اپلای، تسهیل و افزایش سرعت در ارایه خدمات در هر ساعت از شبانه روز و به صورت کاملا آنلاین، شما می توانید درخواست مشاوره رایگان خود را از طریق سیستم ثبت مشاوره ذیل به ما بسپارید. در صورت تمایل از سایر کانال های ارتباطی (تماس تلفنی، پیامک، ایمیل، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی) نیز می توانید درخواست خود را  ثبت نمایید. کارشناسان مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) درخواست های مشاوره را بررسی و در اسرع وقت با شما از طریق ایمیل یا تلگرام تماس خواهند گرفت.


خواهشمند است نام خود را وارد نمایید.
خواهشمند است نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
خواهشمند است ایمیل خود را وارد نمایید.
خواهشمند است شماره همراه خود را وارد نمایید.
خواهشمند است نوع مشاوره درخواستی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

با ایزی اپلای آشنا شوید

مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) مرجع تخصصی مقالات، منابع و خدمات تخصصی پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور است. خدمات مختلف مانند تهیه، اصلاح و استانداردسازی انگیزه نامه (SOP)، طرح تحقیقاتی (RP)، رزومه تحصیلی (CV) و توصیه نامه (RL) با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در ایزی اپلای عرضه می شوند.

ما اجتماعی هستیم! به ایزی اپلای بپیوندیدتازه ترین مقالات

هفت نکته فنی در خصوص ...
در این مقاله به نکات اصلی در خصوص توصیه نامه می پردازیم. به طور معمول همه با مفهوم توصیه نامه (Letter of Recommendation) آشنایی دارند ولی صرفا جهت مرور مجدد، توصیه نامه نامه ای از طرف استاد یا مدیر ...
وضعیت کار در کشور های ...
یكى از فاكتورهاى مهم جهت انتخاب كشور هدف در مسیر اپلای، بازار کار مناسب کشور مقصد و پتانسیل آن جهت پيدا كردن شغل مناسب و مرتبط پس از فارغ التحصیلی است. نرخ بيكارى در هر كشور یکی از عوامل تعیین کننده ...

نشانی ایزی اپلای

تهران | میدان ونک | خیابان ونک |

جنب آیینه ونک| مرکز خدمات ایزی اپلای

7717 870 (912) 98+

7201 2206 (21) 98+

ایزی اپلای | خدمات تخصصی پذیرش