با ایزی اپلای در تماس باشید: 7201 2206-021

 

شرح خدمات

انگیزه نامه (Statement of Purpose) مهمترین بخش از اپلیکیشن است که به کمیته پذیرش (admissions committee) درباره شما، پیشینه آکادمیک و غیر آکادمیک شما، علایق تحقیقاتی و حرفه ای شما، و برنامه آتی شما خواهد گفت. همانطور که از اسمش پیداست، انگیزه نامه (SOP)  بیانیه شخصی شماست و تنها قسمت از اپلیکیشن است که روی آن کنترل کامل دارید.

نگران ترجمه انگیزه نامه خود هستید؟ نیازمند کمک در در استفاده درست از لغات تخصصی، ترجمه حرفه ای و رعایت نکات نگارش هستید.

مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply)، ترجمه انگیزه نامه ای (SOP) شما در کمترین زمان ممکن آماده کرده  و تحویل خواهد داد. خواهشمند است پس از مطالعه بخش "اطلاعات مورد نیاز" نسبت به سفارش آنلاین از طریق بخش "ثبت سفارش" اقدام نمایید.

کارشناسان ایزی اپلای (EasyApply) در اسرع وقت جهت ارایه مشاوره، پاسخگویی به سوالات و دریافت اطلاعات مورد نیاز در فرمت درخواستی با شما تماس خواهند گرفت. پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز، ترجمه انگیزه نامه ای (SOP) شما طی 3-5 روز آماده و ارایه خواهد گردید.

اطلاعات مورد نیاز

  انگیزه نامه (SOP) فارسی

 

در صورت هر گونه سوال یا ابهام در خصوص هر کدام از اطلاعات درخواستی با کارشناسان ما از طریق کانال های ارتباطی (تماس تلفنی، پیامک، ایمیل، سیستم تیکتینگ، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی) تماس بگیرید.

ثبت سفارش

در صورتی تمایل به نهایی کردن خرید خدمت خود کلیک نمایید. در نظر داشته باشید که برای سفارش آنلاین بایستی حتما عضو سایت ما باشید، بنابراین اگر پیش از این عضو سایت ما نبوده اید ابتدا برای عضویت ثبت نام کنید. در ادامه پس از رسیدن به صفحه "سفارش آنلاین" فرم مربوطه را تکمیل نمایید. و سپس با کلیک "پرداخت آنلاین" به صفحه پرداخت هدایت می شوید و مبلغ قابل پرداخت ریالی برای سفارش شما را واریز می نمایید.
آیا نیازمند راهنمایی در خصوص خدمات مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) هستید؟
در هر ساعت از شبانه روز شما می توانید درخواست مشاوره رایگان خود را از طریق سیستم "مشاوره رایگان" ارسال نمایید. در صورت تمایل از سایر کانال های ارتباطی (تماس تلفنی، پیامک، ایمیل، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی) نیز می توانید درخواست خود را ثبت نمایید.

 

با ایزی اپلای آشنا شوید

مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) مرجع تخصصی مقالات، منابع و خدمات تخصصی پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور است. خدمات مختلف مانند تهیه، اصلاح و استانداردسازی انگیزه نامه (SOP)، طرح تحقیقاتی (RP)، رزومه تحصیلی (CV) و توصیه نامه (RL) با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در ایزی اپلای عرضه می شوند.

ما اجتماعی هستیم! به ایزی اپلای بپیوندیدتازه ترین مقالات

هفت نکته فنی در خصوص ...
در این مقاله به نکات اصلی در خصوص توصیه نامه می پردازیم. به طور معمول همه با مفهوم توصیه نامه (Letter of Recommendation) آشنایی دارند ولی صرفا جهت مرور مجدد، توصیه نامه نامه ای از طرف استاد یا مدیر ...
وضعیت کار در کشور های ...
یكى از فاكتورهاى مهم جهت انتخاب كشور هدف در مسیر اپلای، بازار کار مناسب کشور مقصد و پتانسیل آن جهت پيدا كردن شغل مناسب و مرتبط پس از فارغ التحصیلی است. نرخ بيكارى در هر كشور یکی از عوامل تعیین کننده ...

نشانی ایزی اپلای

تهران | میدان ونک | خیابان ونک |

جنب آیینه ونک| مرکز خدمات ایزی اپلای

7717 870 (912) 98+

7201 2206 (21) 98+

ایزی اپلای | خدمات تخصصی پذیرش