ایزی اپلای چیست ؟

 

راه حلی تخصصی در مسیر اپلای

افزایش روزافزون رقابت در مسیر اخذ پذیرش و کمک هزینه های تحصیلی در مقاطع تحصیلات تکمیلی، روش های اپلای ما را در طی این سالها دگرگون کرده است. منافع موجود در استفاده از مشاوران تخصصی هر روز تعداد بیشتری از دانشجویان را به تجریه و بهره مندی از مراکز تخصصی پذیرش ترغیب می کند.

بهای اوقات شما با وجود مشغله‏‌های فراوان مسیر پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور بسیار گرانبها‌ می باشد. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده ای داریم. دیگر صرف زمان هایی نسبتا طولانی در فعالیت های وقت گیر این ماراتن برای بسیاری از دانشجویان اولویت خود را از دست داده است، رقابت شدید در این عرصه، آنها را مجاب می کند که با تغییر در الگو های قدیمی، هوشمندانه تر و تخصصی تر اپلای کنند. . از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های مراکز تخصصی پذیرش افزوده می‌‏‏شود.

مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) مرجع تخصصی مقالات، منابع و خدمات تخصصی پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور است. خدمات مختلف مانند تهیه، اصلاح و استانداردسازی انگیزه نامه (SOP)، طرح تحقیقاتی (RP)، رزومه تحصیلی (CV) و توصیه نامه (RL) با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در ایزی اپلای عرضه می شوند. ایزی اپلای با در اختیار داشتن گروهی از فارغ التحصیلان و دانشجویان ایرانی دانشگاه های آمریکا، کانادا و اروپا در رشته های فنی مهندسی؛ پزشکی و انسانی و تیم اداری و پشتیبانی قوی مستقر در ایران در همراهی دانشجویان در فرآیند اپلای نهایت تلاش خود را می کند. کاربران و مشتریان ایزی اپلای می توانند در کنار دریافت به روز ترین و تخصصی ترین مقالات و منابع مرتبط در این مسیر ، با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست خدمات مورد نظر خود، وب سایت ایزی اپلای را بررسی کنند. سپس با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری ایزی اپلای است.

ایزی اپلای از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خدمات به مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول این فرآیند یعنی پیش، حین و پس از خرید خدمات، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

با ایزی اپلای آشنا شوید

مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) مرجع تخصصی مقالات، منابع و خدمات تخصصی پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور است. خدمات مختلف مانند تهیه، اصلاح و استانداردسازی انگیزه نامه (SOP)، طرح تحقیقاتی (RP)، رزومه تحصیلی (CV) و توصیه نامه (RL) با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در ایزی اپلای عرضه می شوند.

ما اجتماعی هستیم! به ایزی اپلای بپیوندید

تازه ترین مقالات

هفت نکته فنی در خصوص ...
در این مقاله به نکات اصلی در خصوص توصیه نامه می پردازیم. به طور معمول همه با مفهوم توصیه نامه (Letter of Recommendation) آشنایی دارند ولی صرفا جهت مرور مجدد، توصیه نامه نامه ای از طرف استاد یا مدیر ...
وضعیت کار در کشور های ...
یكى از فاكتورهاى مهم جهت انتخاب كشور هدف در مسیر اپلای، بازار کار مناسب کشور مقصد و پتانسیل آن جهت پيدا كردن شغل مناسب و مرتبط پس از فارغ التحصیلی است. نرخ بيكارى در هر كشور یکی از عوامل تعیین کننده ...

تماس با ایزی اپلای

افتخار ما، اعتماد شماست!