شرح خدمات

رزومه تحصیلی(CV) یکی از بخش‌های مهم مسیر اپلای‌ می‌باشد و بیانگر گذشته علمی و کاری‌ شخص متقاضی است که به نحو چشمگیری مهارت ها و شایستگی های علمی و حرفه ای شما را برای اخذ پذیرش در دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاهی و کاریابی به نمایش می گذارند. هدف اصلی‌ یک رزومه تحصیلی(CV) آن است که در یک یا دو صفحه بتواند تصویر مشخصی‌ از شخص متقاضی در ذهن استاد یا کمیته پذیرش ایجاد کند. بنابراین می بایستی مختصر و همچنین تاثیر گذار باشد. یک رزومه تحصیلی(CV) قوی تاثیر فراوانی در کسب انواع کمک هزینه تحصیلی‌ دارد. یک رزومه تحصیلی(CV) خوب فرآیندی دقیق و زمان بر بوده که باید عاری از اشتباهات گرامری، ساختاری و لغوی بوده

دقت کنید که داشتن یک رزومه تحصیلی(CV) عالی به معنی گرفتن پذیرش و فاند تحصیلی از استاد نیست. یعنی هیچ استادی به هیچ دانشجویی تنها به خاطر رزومه تحصیلی(CV) او پذیرش نمی دهد. اما رزومه تحصیلی(CV)، نقش یک کلید طلایی را دارد که در دانشگاه مورد نظر را برای شما باز می کند و این شما هستید که باید با سایر سوابق و داشته های خود (انگیزه نامه(SOP) قوی، توصیه نامه های(RL) اساتید شاخص، آماده شدن برای مصاحبه اسکایپ با استاد، نمره قابل قبول در آزمون های زبان همچون تافل، آیلتس و  GREو سایر پارمترهای موثر) در را باز نگاه داشته تا شما در نهایت وارد دانشگاه بشوید. پس، بدون داشتن یک رزومه تحصیلی(CV) قوی شما احتمالاً شانس زیادی برای شروع ارتباط با استاد یا تاثیرگذاری اولیه روی کمیته پذیرش ندارید.

هیچ ایده برای شروع نوشتن رزومه تحصیلی(CV) ندارید! رزومه تان بیش از حد طولانی یا کوتاه می باشد و قالبی غیر استاندارد دارد؟ به نظرتان رزومه تان تصویری شفاف از شما ارایه نمی دهد.

مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) رزومه تحصیلی(CV) اختصاصی و منحصر به فرد، با توجه به ویژگی های شخصیتی و آکادمیک شما در کمترین زمان ممکن آماده کرده و تحویل خواهد داد. خواهشمند است پس از مطالعه بخش "اطلاعات مورد نیاز" نسبت به سفارش آنلاین از طریق بخش "ثبت سفارش" اقدام نمایید.

کارشناسان ایزی اپلای (EasyApply) در اسرع وقت جهت ارایه مشاوره، پاسخگویی به سوالات و دریافت اطلاعات مورد نیاز در فرمت درخواستی با شما تماس خواهند گرفت. پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز، رزومه تحصیلی(CV) شما طی 2-4 روز آماده و ارایه خواهد گردید.

اطلاعات مورد نیاز

   پرسشنامه دریافتی

در صورت هر گونه سوال یا ابهام در خصوص هر کدام از اطلاعات درخواستی با کارشناسان ما از طریق کانال های ارتباطی (تماس تلفنی، پیامک، ایمیل، سیستم تیکتینگ، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی) تماس بگیرید.

ثبت سفارش

در صورتی که تمایل به نهایی کردن خرید خدمت خود دارید کلیک نمایید. در نظر داشته باشید که برای سفارش آنلاین بایستی حتما عضو سایت ما باشید، بنابراین اگر پیش از این عضو سایت ما نبوده اید ابتدا برای عضویت ثبت نام کنید. در ادامه پس از رسیدن به صفحه "سفارش آنلاین" فرم مربوطه را تکمیل نمایید. و سپس با کلیک "پرداخت آنلاین" به صفحه پرداخت هدایت می شوید و مبلغ قابل پرداخت ریالی برای سفارش شما را واریز می نمایید.
آیا نیازمند راهنمایی در خصوص خدمات مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) هستید؟

در هر ساعت از شبانه روز شما می توانید درخواست مشاوره و توضیح در خصوص خدمت فوق را از کانال های ارتباطی (پیامک، ایمیل، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی) ثبت نمایید.

 

با ایزی اپلای آشنا شوید

مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) مرجع تخصصی مقالات، منابع و خدمات تخصصی پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور است. خدمات مختلف مانند تهیه، اصلاح و استانداردسازی انگیزه نامه (SOP)، طرح تحقیقاتی (RP)، رزومه تحصیلی (CV) و توصیه نامه (RL) با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در ایزی اپلای عرضه می شوند.

ما اجتماعی هستیم! به ایزی اپلای بپیوندید

تازه ترین مقالات

هفت نکته فنی در خصوص ...
در این مقاله به نکات اصلی در خصوص توصیه نامه می پردازیم. به طور معمول همه با مفهوم توصیه نامه (Letter of Recommendation) آشنایی دارند ولی صرفا جهت مرور مجدد، توصیه نامه نامه ای از طرف استاد یا مدیر ...
وضعیت کار در کشور های ...
یكى از فاكتورهاى مهم جهت انتخاب كشور هدف در مسیر اپلای، بازار کار مناسب کشور مقصد و پتانسیل آن جهت پيدا كردن شغل مناسب و مرتبط پس از فارغ التحصیلی است. نرخ بيكارى در هر كشور یکی از عوامل تعیین کننده ...

تماس با ایزی اپلای

افتخار ما، اعتماد شماست!