شرح خدمات

انگیزه نامه (Statement of Purpose) مهمترین بخش از اپلیکیشن است که به کمیته پذیرش (admissions committee) درباره شما، پیشینه آکادمیک و غیر آکادمیک شما، علایق تحقیقاتی و حرفه ای شما، و برنامه آتی شما خواهد گفت. همانطور که از اسمش پیداست، انگیزه نامه (SOP)  بیانیه شخصی شماست و تنها قسمت از اپلیکیشن است که روی آن کنترل کامل دارید.

هیچ ایده برای شروع نوشتن انگیزه نامه(SOP) ندارید! دوست ندارید شانس اثر گذاری SOP خود را با استفاده از قالب های (Templates) رایج اینترنتی از دست بدهید؟

مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) انگیزه نامه ای (SOP) اختصاصی و منحصر به فرد، با توجه به ویژگی های شخصیتی و آکادمیک شما در کمترین زمان ممکن آماده کرده  و تحویل خواهد داد. خواهشمند است پس از مطالعه بخش "اطلاعات مورد نیاز" نسبت به سفارش آنلاین از طریق بخش "ثبت سفارش" اقدام نمایید.

کارشناسان ایزی اپلای (EasyApply) در اسرع وقت جهت ارایه مشاوره، پاسخگویی به سوالات و دریافت اطلاعات مورد نیاز در فرمت درخواستی با شما تماس خواهند گرفت. پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز، انگیزه نامه ای (SOP) شما طی 7-9 روز آماده و ارایه خواهد گردید.

اطلاعات درخواستی

   پرسشنامه دریافتی

   رزومه (درصورت وجود) (در فرمت Word)

 

در صورت هر گونه سوال یا ابهام در خصوص هر کدام از اطلاعات درخواستی با کارشناسان ما از طریق کانال های ارتباطی (تماس تلفنی، پیامک، ایمیل، سیستم تیکتینگ، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی) تماس بگیرید.

سفارش خدمات

در صورتی تمایل به نهایی کردن خرید خدمت خود کلیک نمایید. در نظر داشته باشید که برای سفارش آنلاین بایستی حتما عضو سایت ما باشید، بنابراین اگر پیش از این عضو سایت ما نبوده اید ابتدا برای عضویت ثبت نام کنید. در ادامه پس از رسیدن به صفحه "سفارش آنلاین" فرم مربوطه را تکمیل نمایید. و سپس با کلیک "پرداخت آنلاین" به صفحه پرداخت هدایت می شوید و مبلغ قابل پرداخت ریالی برای سفارش شما را واریز می نمایید.

آیا نیازمند راهنمایی در خصوص خدمات مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) هستید؟

در هر ساعت از شبانه روز شما می توانید درخواست مشاوره و توضیح در خصوص خدمت فوق را از کانال های ارتباطی (پیامک، ایمیل، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی) ثبت نمایید.

 

با ایزی اپلای آشنا شوید

مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) مرجع تخصصی مقالات، منابع و خدمات تخصصی پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور است. خدمات مختلف مانند تهیه، اصلاح و استانداردسازی انگیزه نامه (SOP)، طرح تحقیقاتی (RP)، رزومه تحصیلی (CV) و توصیه نامه (RL) با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در ایزی اپلای عرضه می شوند.

ما اجتماعی هستیم! به ایزی اپلای بپیوندید

تازه ترین مقالات

هفت نکته فنی در خصوص ...
در این مقاله به نکات اصلی در خصوص توصیه نامه می پردازیم. به طور معمول همه با مفهوم توصیه نامه (Letter of Recommendation) آشنایی دارند ولی صرفا جهت مرور مجدد، توصیه نامه نامه ای از طرف استاد یا مدیر ...
وضعیت کار در کشور های ...
یكى از فاكتورهاى مهم جهت انتخاب كشور هدف در مسیر اپلای، بازار کار مناسب کشور مقصد و پتانسیل آن جهت پيدا كردن شغل مناسب و مرتبط پس از فارغ التحصیلی است. نرخ بيكارى در هر كشور یکی از عوامل تعیین کننده ...

تماس با ایزی اپلای

افتخار ما، اعتماد شماست!