مشاوره تخصصی در زمینه های مختلف و گستردگی خدمات وجه تمایز مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) می باشد. هم اکنون آماده پاسخگوئی به سوالات شما هستیم.

خوشحالیم که شما ایزی اپلای را انتخاب کرده اید. در صورت تمایل به نهایی کردن ثبت مشاوره خود فرم مربوطه را تکمیل نمایید. در نظر داشته باشید که برای سرویس دهی بهینه تر بهتر است عضو سایت ما باشید، بنابراین اگر تمایل دارید عضو سایت ما شوید (ثبت نام). پیشنهاد می گردد فرم زیر را با دقت و کامل تکمیل نمایید. و سپس اقدام به خرید نمایید. با کلیک بر "پرداخت آنلاین" به صفحه پرداخت زرین پال هدایت می شوید و مبلغ قابل پرداخت ریالی برای سفارش را واریز می نمایید.

کارشناسان ایزی اپلای (EasyApply) تاریخ و ساعت مشاوره را در اسرع وقت با شما هماهنگ خواهند کرد. مدت زمان مشاوره بسته به نوع مشاوره درخواستی بین نیم ساعت الی یک ساعت می باشد و از طریق اسکایپ یا WhatsApp می باشد. (زمان مشاوره بسته به حجم مشاوره های درخواستی در بازه ای 5 الی 20 روز پس از ثبت سفارش می باشد.)

 

خواهشمند است نام خود را وارد نمایید.
خواهشمند است نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
خواهشمند است ایمیل خود را وارد نمایید.
خواهشمند است شماره تلفن خود را وارد نمایید.
خواهشمند است رشته (ها)ی مورد نظر خود را وارد نمایید.
خواهشمند است کشور(ها)ی مورد نظر خود را وارد نمایید.
خواهشمند است رشته کارشناسی، نام دانشگاه، معدل و تاریخ فارغ التحصیلی خود را وارد نمایید.
خواهشمند است رشته کارشناسی ارشد، نام دانشگاه، معدل و تاریخ فارغ التحصیلی خود را وارد نمایید.
خواهشمند است نمره تافل یا آیلتس خود را وارد نمایید.
خواهشمند است نمره GRE یا GMAT خود را وارد نمایید.
خواهشمند است نوع مشاوره را انتخاب نمایید.
خواهشمند است گزینه مذکور را تایید نمایید
0 ریال
من ربات نیستم!
ورودی نامعتبر...لطفا مجدد تلاش کنید

با ایزی اپلای آشنا شوید

مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) مرجع تخصصی مقالات، منابع و خدمات تخصصی پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور است. خدمات مختلف مانند تهیه، اصلاح و استانداردسازی انگیزه نامه (SOP)، طرح تحقیقاتی (RP)، رزومه تحصیلی (CV) و توصیه نامه (RL) با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در ایزی اپلای عرضه می شوند.

ما اجتماعی هستیم! به ایزی اپلای بپیوندید

تازه ترین مقالات

هفت نکته فنی در خصوص ...
در این مقاله به نکات اصلی در خصوص توصیه نامه می پردازیم. به طور معمول همه با مفهوم توصیه نامه (Letter of Recommendation) آشنایی دارند ولی صرفا جهت مرور مجدد، توصیه نامه نامه ای از طرف استاد یا مدیر ...
وضعیت کار در کشور های ...
یكى از فاكتورهاى مهم جهت انتخاب كشور هدف در مسیر اپلای، بازار کار مناسب کشور مقصد و پتانسیل آن جهت پيدا كردن شغل مناسب و مرتبط پس از فارغ التحصیلی است. نرخ بيكارى در هر كشور یکی از عوامل تعیین کننده ...

تماس با ایزی اپلای

افتخار ما، اعتماد شماست!