شرح خدمات

داشتن پروپوزال یا طرح تحقیقاتی (Research Proposal) شما دانشگاه های اروپا و بعضی از نقاط دیگر جهان از مدارک بسیار با اهمیت برای اخذ پذیرش در دوره دکتری است. طرح تحقیقاتی (Research Proposal) شما می تواند باعث قبول یا رد درخواست پذیرش شما شود هر چند که دیگر مدارک شما قوی و کامل باشد. طرح تحقیقاتی (Research Proposal) طرح اولیه ای است که شما در مقطع دکتری به مطالعه در مورد آن خواهید پرداخت. این موضوع توسط استاد، مطالعه و در صورتی که به موضوع کاری و تحقیقاتی ایشان مرتبط باشد یا به آن علاقه مند شود درخواست پذیرش شما قبول خواهد شد یا می تواند موضوع توسط استاد یا دپارتمان مربوطه تعیین گردد و شما در صورت علاقه در زمینه مربوطه طرح تحقیقاتی (Research Proposal) را تهیه نمایید. اصول نگارش طرح تحقیقاتی (Research Proposal) بسیار خاص است و ضوابط و قوانین خاصی دارد.

هر چند انتخاب موضوع و فرايند تهيه و تكميل يك طرح تحقیقاتی (Research Proposal) ممکن است به راحتي انجام شود، ولي بايد توجه داشت كه طرح تحقیقاتی (Research Proposal) در واقع پيشنهاديه تحقيق بوده و مشابه نقشه هاي محاسباتي ساختمان است، لذا چنانچه با دقت و با محاسبات دقيق طراحي گردد، پژوهشگر در انجام مراحل بعدي با مشكل اساسي روبرو نخواهد شد. به عبارت ديگر چنانچه دانشجویي عنوان پژوهش خود را درست انتخاب كرده باشد و تمامي اركان و اجزا طرح تحقیقاتی (Research Proposal) به ويژه طرح مساله، اهميت و ارزش تحقيق، تاريخچه مطالعات، اهداف، سوالات، فرضيه ها و روش و مراحل انجام تحقيق را به طور دقيق و كامل تهيه كرده باشد، در انجام پژوهش با مشكلاتي از جمله سر درگمي و ابهام روبرو نخواهد شد، به طوري كه گفته مي شود پژوهشگري كه طرح تحقیقاتی (Research Proposal) خود را به طور دقيق، روشن و كامل نوشته، به نظر مي رسد بيش از 50 درصد رساله يا پايان نامه خود را تهيه كرده است.

هیچ ایده برای شروع نوشتن طرح تحقیقاتی (Research Proposal) ندارید! در یافتن مقالات به روز و مرتبط جهت استفاده در طرح تحقیقاتی (Research Proposal) مشکل دارید؟ چارچوب های اصلی و نحوه نگارش طرح تحقیقاتی (Research Proposal) را نمی دانید؟

مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) طرح تحقیقاتی (Research Proposal) اختصاصی و منحصر به فرد، با توجه به موضوع و حوزه تحقیقاتی شما را در کمترین زمان ممکن آماده کرده  و تحویل خواهد داد. خواهشمند است پس از مطالعه بخش "اطلاعات مورد نیاز" نسبت به سفارش آنلاین از طریق بخش "ثبت سفارش" اقدام نمایید.

کارشناسان ایزی اپلای (EasyApply) در اسرع وقت جهت ارایه مشاوره، پاسخگویی به سوالات و دریافت اطلاعات مورد نیاز در فرمت درخواستی با شما تماس خواهند گرفت. پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز، طرح تحقیقاتی (Research Proposal) شما طی 20-25 روز آماده و ارایه خواهد گردید.

اطلاعات مورد نیاز

   پرسشنامه دریافتی

   آدرس صفحه طرح پروپزال (Research Proposal) درخواستی دانشگاه (درصورت وجود)

 

در صورت هر گونه سوال یا ابهام در خصوص هر کدام از اطلاعات درخواستی با کارشناسان ما از طریق کانال های ارتباطی (تماس تلفنی، پیامک، ایمیل، سیستم تیکتینگ، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی) تماس بگیرید.

ثبت سفارش

در صورتی تمایل به نهایی کردن خرید خدمت خود کلیک نمایید. در نظر داشته باشید که برای سفارش آنلاین بایستی حتما عضو سایت ما باشید، بنابراین اگر پیش از این عضو سایت ما نبوده اید ابتدا برای عضویت ثبت نام کنید. در ادامه پس از رسیدن به صفحه "سفارش آنلاین" فرم مربوطه را تکمیل نمایید. و سپس با کلیک "پرداخت آنلاین" به صفحه پرداخت هدایت می شوید و مبلغ قابل پرداخت ریالی برای سفارش شما را واریز می نمایید.
آیا نیازمند راهنمایی در خصوص خدمات مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) هستید؟

در هر ساعت از شبانه روز شما می توانید درخواست مشاوره و توضیح در خصوص خدمت فوق را از کانال های ارتباطی (پیامک، ایمیل، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی) ثبت نمایید.

 

با ایزی اپلای آشنا شوید

مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) مرجع تخصصی مقالات، منابع و خدمات تخصصی پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور است. خدمات مختلف مانند تهیه، اصلاح و استانداردسازی انگیزه نامه (SOP)، طرح تحقیقاتی (RP)، رزومه تحصیلی (CV) و توصیه نامه (RL) با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در ایزی اپلای عرضه می شوند.

ما اجتماعی هستیم! به ایزی اپلای بپیوندید

تازه ترین مقالات

هفت نکته فنی در خصوص ...
در این مقاله به نکات اصلی در خصوص توصیه نامه می پردازیم. به طور معمول همه با مفهوم توصیه نامه (Letter of Recommendation) آشنایی دارند ولی صرفا جهت مرور مجدد، توصیه نامه نامه ای از طرف استاد یا مدیر ...
وضعیت کار در کشور های ...
یكى از فاكتورهاى مهم جهت انتخاب كشور هدف در مسیر اپلای، بازار کار مناسب کشور مقصد و پتانسیل آن جهت پيدا كردن شغل مناسب و مرتبط پس از فارغ التحصیلی است. نرخ بيكارى در هر كشور یکی از عوامل تعیین کننده ...

تماس با ایزی اپلای

افتخار ما، اعتماد شماست!