شرح خدمات

توصیه نامه (Recommendation Letter) نامه ای است که متقاضیان تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور به منظور اخذ پذیرش از دانشگاه به آن نیاز دارند. دانشگاه ها معمولا حداقل 3 توصیه نامه(RL) از افراد می خواهند. برای تهیه توصیه نامه(RL) دانشجو باید از استاد خود بخواهد تا در حد چند پاراگراف (معمولا 2 یا 3 پاراگراف) در مورد او بنویسد. گرفتن توصیه نامه یکی از سخت ترین کارهایی است که متقاضی تحصیل در خارج در کامل کردن مدارک با آن مواجه است. زیرا یا اساتید در دسترس نیستند یا وقت آن را ندارد که توصیه نامه ای برای شما بنویسد یا توانایی نوشتن به زبان انگلیسی ندارد یا به هر دلیلی این کار را انجام نمی دهد . بنابراین نیاز می شود که فردی دیگر توصیه نامه را به شکل استاندارد و موثر تهیه کرده تا پس از تایید محتوا و تطبیق مطالب مندرج با واقعیات و نقطه نظرات اساتید، توسط ایشان یا مدیر مربوطه تایید و امضا گردد.

در یک توصیه نامه هدف آن است که توانایی های فرد در خصوص زمینه کاری یا علمی که او مشتاق به ادامه فعالیت در آن زمینه است نشان داده شود. این توصیه نامه ها نوعی تصویر ذهنی در افراد تصمیم گیرنده ایجاد می کند که به آنها کمک می نماید در پذیرش و یا رد تقاضای فرد متقاضی با اطمینان بیشتری عمل کنند. توصیه نامه ها که توسط استاد، کارفرما و یا سایرین نوشته میشود به عنوان بخشی از روند ادامه تحصیل حایز اهمیت فراوان هستند.

هیچ ایده برای شروع نوشتن توصیه نامه (Recommendation Letter) ندارید! دوست ندارید شانس اثر گذاری توصیه نامه (Recommendation Letter) خود را با استفاده از قالب های (Templates) رایج اینترنتی از دست بدهید؟

مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) توصیه نامه (Recommendation Letter) اختصاصی و منحصر به فرد، با توجه به توانایی های فرد در خصوص زمینه کاری یا علمی در تعامل با استاد مرتبط را در کمترین زمان ممکن آماده کرده و تحویل خواهد داد. خواهشمند است پس از مطالعه بخش "اطلاعات مورد نیاز" نسبت به سفارش آنلاین از طریق بخش "ثبت سفارش" اقدام نمایید.

کارشناسان ایزی اپلای (EasyApply) در اسرع وقت جهت ارایه مشاوره، پاسخگویی به سوالات و دریافت اطلاعات مورد نیاز در فرمت درخواستی با شما تماس خواهند گرفت. پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز، توصیه نامه (Recommendation Letter) شما طی 2-3 روز آماده و ارایه خواهد گردید.

اطلاعات مورد نیاز

   پرسشنامه دریافتی

   رزومه (درصورت وجود) (در فرمت Word)

 

در صورت هر گونه سوال یا ابهام در خصوص هر کدام از اطلاعات درخواستی با کارشناسان ما از طریق کانال های ارتباطی (تماس تلفنی، پیامک، ایمیل، سیستم تیکتینگ، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی) تماس بگیرید.

ثبت سفارش

در صورتی تمایل به نهایی کردن خرید خدمت خود کلیک نمایید. در نظر داشته باشید که برای سفارش آنلاین بایستی حتما عضو سایت ما باشید، بنابراین اگر پیش از این عضو سایت ما نبوده اید ابتدا برای عضویت ثبت نام کنید. در ادامه پس از رسیدن به صفحه "سفارش آنلاین" فرم مربوطه را تکمیل نمایید. و سپس با کلیک "پرداخت آنلاین" به صفحه پرداخت هدایت می شوید و مبلغ قابل پرداخت ریالی برای سفارش شما را واریز می نمایید.
آیا نیازمند راهنمایی در خصوص خدمات مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) هستید؟

در هر ساعت از شبانه روز شما می توانید درخواست مشاوره و توضیح در خصوص خدمت فوق را از کانال های ارتباطی (پیامک، ایمیل، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی) ثبت نمایید.

 

با ایزی اپلای آشنا شوید

مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) مرجع تخصصی مقالات، منابع و خدمات تخصصی پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور است. خدمات مختلف مانند تهیه، اصلاح و استانداردسازی انگیزه نامه (SOP)، طرح تحقیقاتی (RP)، رزومه تحصیلی (CV) و توصیه نامه (RL) با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در ایزی اپلای عرضه می شوند.

ما اجتماعی هستیم! به ایزی اپلای بپیوندید

تازه ترین مقالات

هفت نکته فنی در خصوص ...
در این مقاله به نکات اصلی در خصوص توصیه نامه می پردازیم. به طور معمول همه با مفهوم توصیه نامه (Letter of Recommendation) آشنایی دارند ولی صرفا جهت مرور مجدد، توصیه نامه نامه ای از طرف استاد یا مدیر ...
وضعیت کار در کشور های ...
یكى از فاكتورهاى مهم جهت انتخاب كشور هدف در مسیر اپلای، بازار کار مناسب کشور مقصد و پتانسیل آن جهت پيدا كردن شغل مناسب و مرتبط پس از فارغ التحصیلی است. نرخ بيكارى در هر كشور یکی از عوامل تعیین کننده ...

تماس با ایزی اپلای

افتخار ما، اعتماد شماست!