خوشحالیم که شما ایزی اپلای را انتخاب کرده اید. در صورت تمایل به نهایی کردن خرید خدمت خود فرم مربوطه را تکمیل نمایید. در نظر داشته باشید که برای سفارش آنلاین بهتر است عضو سایت ما باشید، بنابراین اگر تمایل دارید عضو سایت ما شوید (ثبت نام). پیشنهاد می گردد قبل از خرید، شرح خدمات مختلف را از منو "خدمات" مطالعه نمایید. و سپس اقدام به خرید نمایید. با کلیک بر "پرداخت آنلاین" به صفحه پرداخت زرین پال هدایت می شوید و مبلغ قابل پرداخت ریالی برای سفارش را واریز می نمایید.

کارشناسان ایزی اپلای (EasyApply) در اسرع وقت جهت ارایه مشاوره، پاسخگویی به سوالات و دریافت اطلاعات مورد نیاز در فرمت درخواستی جهت آماده سازی سفارش به شما ایمیل ارسال خواهند کرد. پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز، خدمت درخواستی در مدت زمان اعلامی آماده و ارایه خواهد گردید.

 

 

خواهشمند است نام خود را وارد نمایید.
خواهشمند است نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
خواهشمند است ایمیل خود را وارد نمایید.
خواهشمند است شماره تلفن خود را وارد نمایید.
خواهشمند است یک مورد را انتخاب نمایید.
خواهشمند است یک خدمت را انتخاب نمایید.
خواهشمند است یک خدمت را انتخاب نمایید.
خواهشمند است یک خدمت را انتخاب نمایید.
خواهشمند است گزینه مذکور را تایید نمایید
0 ریال
من ربات نیستم!
ورودی نامعتبر...لطفا مجدد تلاش کنید

با ایزی اپلای آشنا شوید

مرکز خدمات ایزی اپلای (EasyApply) مرجع تخصصی مقالات، منابع و خدمات تخصصی پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور است. خدمات مختلف مانند تهیه، اصلاح و استانداردسازی انگیزه نامه (SOP)، طرح تحقیقاتی (RP)، رزومه تحصیلی (CV) و توصیه نامه (RL) با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در ایزی اپلای عرضه می شوند.

ما اجتماعی هستیم! به ایزی اپلای بپیوندید

تازه ترین مقالات

هفت نکته فنی در خصوص ...
در این مقاله به نکات اصلی در خصوص توصیه نامه می پردازیم. به طور معمول همه با مفهوم توصیه نامه (Letter of Recommendation) آشنایی دارند ولی صرفا جهت مرور مجدد، توصیه نامه نامه ای از طرف استاد یا مدیر ...
وضعیت کار در کشور های ...
یكى از فاكتورهاى مهم جهت انتخاب كشور هدف در مسیر اپلای، بازار کار مناسب کشور مقصد و پتانسیل آن جهت پيدا كردن شغل مناسب و مرتبط پس از فارغ التحصیلی است. نرخ بيكارى در هر كشور یکی از عوامل تعیین کننده ...

تماس با ایزی اپلای

افتخار ما، اعتماد شماست!